0

Žádné produkty v košíku.

Polish Urban Art

13. 7. 2017 - 13. 8. 2017

Vystavující: Bezt (Etam Cru), Cekas, Daniel Chazme, Czarnobyl, Finer, Kamil Kuzko, Lump, M-City, Monstfur, Nawer, Paweł Ryżko, Proembrion, Robert Proch, Sainer (Etam Cru), Seikon, Sepe, Zbiok Czajkowski

Kurátor: Cezary Hunkiewicz


Z polského urban artu se v posledních letech stal rychle rostoucí fenomén. Street art a graffiti umělci z našeho blízkého sousedství patří mezi světově známá jména a jejich výrazový potenciál je velmi snadno rozpoznatelný, čistý a osobitý. Na jedné straně jejich styl navazuje na aktuální polskou uměleckou scénu, naproti tomu stále nezaměnitelně vychází z nejradikálnější formy umělecké tvorby a tou je graffii v ulicích.

Výstava Polish Urban Art zahrnuje práce vybraných zástupců polské streetartové scény, jmenovitě:
Bezt (Etam Cru), Cekas, Daniel Chazme, Czarnobyl, Finer, Kamil Kuzko, Lump, M-City, Monstfur, Nawer, Paweł Ryżko, Proembrion, Robert Proch, Sainer (Etam Cru), Seikon, Sepe, Zbiok Czajkowski.

Kurátor / Curator: Cezary Hunkiewicz

Vernisáž ve čtvrtek 13. července v 19.00.

Výstava byla finančně podpořena níže uvedenými institucemi a společnostmi, kterým srdečně děkujeme:
Polský institut v Praze, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstvo kultury České republiky, Státní fond kultury ČR, Artdistrict 7, BU2R, Autograph Studio, European Foundation for Urban Culture, Caparol, ELTODO, a.s., Graffneck, Radio 1, Proti šedi, ArtMap, PhatbeatzCZ.

FB událost: Polish Urban Art

E-Shop

Polish Urban Art v2