0

Žádné produkty v košíku.

Instalace divadelní hry Llueven vacas Carlose Be v PuppenKlinik: ZAVŘENO KVŮLI SOUKROMÉMU VEČÍRKU

19. 9. 2013 - 17. 10. 2013

Vystavující:

Kurátor:


Instalace divadelní hry Llueven vacas Carlose Be v PuppenKlinik v Trafačce
Installation inspired by the play of Carlos Be Llueven vacas in PuppenKlinik, Trafacka

ZAVŘENO KVŮLI SOUKROMÉMU VEČÍRKU
CERRADO POR LA FIESTA PRIVADA

Prší krávy. A uvnitř domu se všechno děje tak poklidně. Zdá se, jako by světlo cestovalo pomaleji. Skutečnost se zkroutí, otřese a sesune se z ní balicí papír, který ji obklopoval. Padá, aby odhalil, že existuje pouze relativnost. Naše relativnost.

Llueven vacas. En el interior de la casa todas las cosas están sucediendo poco a poco. Parece que la luz viaja más lento. La realidad se retorce, tiembla y se desprende el papel de regalo que la cubre, que cae para descubrir que sólo existe la relatividad. Nuestra relatividad.

Apolena Vanišová a umělecká skupina Antena představují závěrečnou část triptychu divadelních her Carlose Be. V instalaci “Zavřeno kvůli soukromému večírku” tentokrát opouštějí příběhy jedinců ztracených v neutěšeném světě a nahlížejí do soukromí obyčejného manželského páru, do oken usedlé venkovské domácnosti. Přímo v ní se odehraje v průběhu září a října série performancí, kterými diváci vstoupí do příběhu, ve kterém prší krávy.

(Apolena Vanišová and Antena artistic group present the final part of the dramatic trilogy based on the plays of the spanish author Carlos Be. This time, they leave the stories of those, who are lost in the desperate world and look into the privacy of a common married couple, into the windows of a settled country household. Into the installation „Closed for a private party“. There will be presented several performances right in the installation, so that audience can enter the story, where it’s raining cows.)

Instalace: 19. 9. – 17. 10. 2013
Performance a večerní program: 18. 9. 2013 od 19:00, 1. 10. 2013 od 18:00 a 20:30 a 17. 10. 2013 od 19:00

Autorský tým tvoří: Apolena Vanišová a Petr Krusha
Ze španělského originálu přeložil: Petr Gojda
Vystupují: Dora Bouzková, Halka Třešňáková a Petr Gojda
Produkci zajišťuje: Anna Hořejší

Více na: prsikravy.blogspot.cz

krávy_obrázek

 

Zavreno