0

Žádné produkty v košíku.

Zeb One: Geometric

350,00 

Stejnojmenná publikace s výstavou obsahuje výběr z dosavadní malířské tvorby písmen s úvodním textem Radka Wohlmutha a rozhovorem se švédským teoretikem umění a novinářem Tobiasem Barentinem Lindbladem. Grafický vizuál knihy ve dvou různých přebalech o počtu 156 stran zpracoval Jan Matoušek.

Popis

ZEB ONE (1982) je dalším z writerů, kteří překročili hranice mezi ulicí a galerijní scénou a připojili se ke stále sílícímu trendu posledních let, charakteristickému postupným pronikáním graffiti do prostoru volného umění. Současná výstava lakonicky pojmenovaná Geometric se přímo vyslovuje k výtvarnému jazyku, který u něj dominuje. Pro ZEB ONEovy obrazy, většinou důsledně vycházející z formátů, je od počátku příznačný plošný puristický styl „pravítkové“ geometrie.
Stejnojmenná publikace s výstavou obsahuje výběr z dosavadní malířské tvorby písmen s úvodním textem Radka Wohlmutha a rozhovorem se švédským teoretikem umění a novinářem Tobiasem Barentinem Lindbladem. Grafický vizuál knihy ve dvou různých přebalech o počtu 156 stran zpracoval Jan Matoušek. Tisk zásluhou Tiskárny Helbich.

foto Silvie Kořenková