0

Žádné produkty v košíku.

Tomáš Rasl: Mezi dnem a snem

299,00 

Výběr reprodukcí ze stejnojmenné výstavy v doprovodu textu Volné cykly Tomáše Rasla od Otto M. Urbana a životopisných údajů.

Kategorie: Štítky: ,

Popis

Výstava Mezi dnem a snem představila výběr z prací fotografa Tomáše Rasla (*1975) za poslední dvě desetiletí. První samostatnou výstavu měl Tomáš Rasl již v roce 2000, tedy ještě za studií na pražské FAMU. V té době fotografoval na velké formáty a studoval staré a často málo používané technologické postupy. Tento zájem je v jeho případě kontinuální a výstava představí různé metody a techniky. Vedle těchto aspektů však Rasl věnuje pozornost i obsahové stránce svých děl. Tomáš Rasl často pracuje v cyklech, které se postupně vyvíjejí a proměňují. Jeho fotografické vidění je poetické, což umocňují i básnické názvy děl a cyklů.

The Between Day and Dream exhibition presented a selection of works by Tomáš Rasl (* 1975) for the past two decades. Tomáš Rasl had his first independent exhibition in 2000, when he studied at Prague’s FAMU. At that time he photographed in large formats and studied old and often little used technological procedures. This interest is continuous and the exhibition presents various methods and techniques. In addition to these aspects, Rasl also focuses on the content of his works. He often works in cycles that are gradually evolving and transforming. His photographic vision is poetic, which also enhances the poetic names of works and cycles.

Výběr reprodukcí ze stejnojmenné výstavy v doprovodu textu Volné cykly Tomáše Rasla od Otto M. Urbana a životopisných údajů.

Kurátor výstavy a text / Curator of Exhibition and Text Otto M. Urban
Produkce výstavy a katalogu / Exhibition and Catalogue Production Blanka Čermáková
Grafický design katalogu / Graphic Design of Catalogue Belavenir
Fotografie / Photos Tomáš Rasl
Překlad / Translation Phil Jones
Korektury / Text Proofs Tereza Hubáčková
Tisk / Print QT Studio
Vazba / Binding Knihařství Rak
Počet výtisků / Print Run 350
© Trafo Gallery 2017
ISBN: 978-80-906811-1-8

Další informace

Grafické zpracování

Belavenir

Formát

14 x 19 cm

Počet stran

30

Jazyk

CZ, EN