0

Žádné produkty v košíku.

Kontrasty

Kontrasty

V Trafačce jsme doposud usilovně pracovali, s příchodem teplých dnů začínáme i vystavovat :-). Zveme Vás na letošní první výstavu Jiřího Lauterkrance a Tomáše Tichéhos názvem KONSTRASTYvernisáž bude 7. 4. v 19.00 hod., občerstvení a muzika vás nemine!

Výstava „KONTRASTY” Jiřího Lauterkrance a Tomáše Tichého představuje současnou tvorbu dvou autorů studujících na pražské AVU. Výrazové prostředky i témata vystavujících jsou diametrálně odlišné a nesourodé, avšak právě na KONTRASTU je založena celá koncepce této exhibice.

Jiří Lauterkranc, student IV. ročníku AVU v ateliéru Karla Strettiho, se zde prezentuje jako všestranný umělec, experimentující s mnoha výtvarnými technikami a postupy. Základem jeho tvorby je převážně abstraktní malba, vycházející z kresebných studií, ale pohybuje se nesměle i na poli 3D objektů, plastik, streetových instalací a fotografie.

Tomáš Tichý je student V. ročníku AVU v ateliéru prof. Karla Strettiho. Jeho tvorba osciluje mezi realistickou figurální malbou a krajinou, která přes svůj reálný základ jde až na pomezí abstrakce. Obě témata se setkávají v cyklu Nightvision – Noční vidění, který je inspirován virtuální realitou moderního boje v nočních podmínkách.


KONTRASTY

7. – 23. 4. 2010 | Út – Ne 15.00 – 19.00

Trafo galerie, Kurta Konráda 1, Praha 9 (zast. tram Ocelářská)

Vystavují: Jiří Lauterkranc, Tomáš Tichý

Kontrasty