0

Žádné produkty v košíku.

INDUSTRIAL

INDUSTRIAL

Železo Ocel Komíny Špína Uhlí Koks Beton Cihly Koleje Vagony Trubky Dráty Sklo Hloubka Výška Šrouby Pásy Kyseliny Vápno

Pocity který máte, když vstoupíte do obrovský opuštěný haly, kde je vzduch plnej železa a neskutečně silná atmosféra. Pocity z něčeho tajemnýho, z něčeho co je pro většinu jenom ta blbá fabrika na kraji města. Pocity kdy prolejzáte zabezepčený místa a můžou vás chytit sekery. Pocity kdy si prohlížíte šatny, laboratoře a dílny, kde před 10ti lety ještě bylo živo. Tyhle všechny pocity se vám vryjou pod kůži a máte potřebu tyhle místa navštěvovat znova. Je v nich něco magickýho. Fascinuje mě na nich ta hloubka. Ta architektura. Občas mám pocit, že z oprejskanejch zdí se dá číst příběh toho místa.

Výstava představuje tři mladé autory, které nějakým způsobem toto téma spojuje. Cílem jejich tvorby však nejsou pouze industriální témata, ale i přesahy které jim navštěvování těchto prostor přineslo. Výstava se spíše snaží zprostředkovat divákovi pomocí vystavených děl atmosféru, kterou oni sami v industrialu zažili. To vše je ještě umocněno galerií Trafačka, která se nachází v prostoru bývalé trafo stanice v Libni.


INDUSTRIAL

14. – 24. 7. 2011 | Út – Ne 15.00 – 19.00

Trafo galerie, Kurta Konráda 1, Praha 9

Vernisáž výstavy proběhne 13. 7. 2011 od 19.00.

Vystavující: Jan Horčík, Pavel Šebek, Petr Emptych

Jan Horčík (*1986)

Student typografie na pražské VŠUP. Věnuje se především písmu, které je úzce spjato s jeho životem. Vytváří vlastní fonty, plakáty, koláže a stojí za ním tištěný magazín Signall.

Pavel Šebek (*1989)

Objekty, instalace, malba, video. V roce 2011 byl přijat na VŠUP do ateliéru Supermédií.
pavelsebek.blogspot.com

Petr Emptych (*1986)

Prošel nespočetněkrát proměnou ve své tvorbě a stále je schopný objevovat nové možnosti především malby. Poslední dobou se věnuje čím dál více i objektům a instalacím ve veřejném prostoru. Spolu s Pavlem Šebkem je zakladatel uskupení Kasa.

INDUSTRIAL

INDUSTRIAL

INDUSTRIAL