0

Žádné produkty v košíku.

UMakArt: You Make Art

UMakArt: You Make Art

Projekt UMakArt: You Make Art zakončí druhý ročník akcí konaných v alternativních galeriích s českými i zahraničními umělci 8. prosince v Trafo Studiu od 16.00. Své umění zde představí Pavel Šebek s Petrem Emptychem. Workshop se koná ve spolupráci s projektem Fresh_Eye, který se formou cyklu diskusí a přednášek snaží z různých hledisek uvažovat o významu obrazu v současné vizuální kultuře. Aktuální prezentace „Obraz vs. Vědecký obraz“ bude probíhat paralelně s UMakArt: You Make Art workshopem.

Pavel Šebek je mladý umělec, student Ateliéru Supermédií na pražské VŠUP, rezident uměleckého centra Trafačka. Jeho práce je směsí streetartových postupů, graffitti a osobitého přístupu k různým vizuálním médiím a veřejnému prostoru. Krom toho je polovinou uměleckého dua Kasa, které tvoří společne s Petrem Emptychem. Pavel představí svou práci, na workshopu si poté budete moci pod jeho vedením zkusit vytvořit podvratnou, uměleckou reklamu podle vašeho gusta.

Přijďte se rozloučit s ročníkem 2011, něco se dozvědět, podiskutovat a hlavně tvořit!

UMakArt: You Make Art je platformou pro setkávání se současnými umělci a současným uměním. Vytváří celoroční program sestavený z workshopů, happeningů a performance, návštěv ateliérů, alternativních galerií a dalších zajímavých míst. Projekt je realizován skupinou mladých lidí a je primárně určen lidem ve věku od 18 do 30 let, bez ohledu na jejich zaměření či zkušenosti s uměleckou tvorbou. Cílem projektu je vytváření pozitivního vztahu k umění a kultuře a motivace k aktivnímu využívání vlastní kreativity. Všechny akce jsou pro účastníky zdarma.


UMakArt: You Make Art

8. 12. 2011 | 16.00

Studio Trafo, Čerpadlová 4b, Praha 9

Workshop s Pavlem Šebkem
host: Petr Emptych

www.youmakeart.cz
facebook.com/events/312358505459351

UMakArt: You Make Art pozvánka (144kB . .doc)

UMakArt: You Make Art