0

Žádné produkty v košíku.

Podpořte vznik katalogu k výstavě Point / Děravé plány.

Point / Děravé plány

Letos v červnu v the Chemistry gallery se uskuteční moje třetí samostatná výstava, kterou jsem nazval Point / děravé plány.

Nedílnou součástí výstavy je i katalog, který je to jediné, co po výstavě fyzicky zbyde. Pro práci na katalogu a vůbec grafický styl celé výstavy jsem se letos rozhodl oslovit Honzu Klosse a Matěje Činčeru, které můžete znát z projektů Okolo nebo Pedal projekt.

Na katalogy k výstavám “Point shop” v roce 2008 a “Křížení planet” v roce 2011 se mi podařilo sehnat peníze od sponzorů. Tentokrát jsem se rozhodnul oslovit přímo svoje publikum a zkusit svoje štěstí tady na hithit.cz. Bylo by skvělé získat prostředky přímo od těch, kteří mají mojí tvorbu rádi a pro které je ten katalog ve výsledku určený.

Pojďte do toho se mnou!

Budu mít radost, když se dostane tahle málá knížka i do vaší knihovny. Děkuji všem za podporu a naviděnou na výstavě “POINT / Děravé plány”, která poběží ve dnech 6. 6. – 7. 7. 2013

Jak jak by měl katalog Point / Děravé plány vypadat: Formát: 21 x 21 cm, papír: matná křída, vazba: V4, obálka s průsekem počet stran: 56 – 64 náklad: 1000 kusů Odhadovaná cena tisku včetně vazby a výseku je 75.000 Kč

Limit: Cílovou částku jsme nastavili na 55.000 Kč, když se jí nepodaří dosáhnout, vaše peníze dostanete beze zbytku zpět. Pokud se jí dosáhnout podaří, budete si moct vybranou odměnu převzít přímo na výstavě (anebo se dohodneme jinak). Náklady na celou publikaci budou ve skutečnosti mnohem vyšší ( kromě samotného tisku také: grafika, fotky, text, překlady ), a tak budu samozřejmě moc rád, když bychom limit co nejvíc překročili!

Info o autorovi: Jan Kaláb vystudoval akademii výtvarných umění v Praze. Patří mezi veterány českého graffiti. Je jeden z průkopníků 3D graffiti na světové scéně. V roce 2008 organizoval první streetartový festival Names. V roce 2010 reprezentoval Českou republiku na EXPu v Shanghaji. V roce 2011 se zúčastnil streetartové výstavy “De Dentro e De fora” v nejdůležitějším muzeu v Jižní americe MASP v Sao Paulu. V roce 2012 byl zastoupen na výstavě “Městem posedlí” v Praze. Je zakládajícím členem kulturního centra Trafačka a Trafo galerie v pražských Vysočanech, kde uskutečnil dvě svoje samostatné výstavy. Je zastoupen v mnoha odborných publikacích.

WEB Honzy Kalába
One POINT

https://www.hithit.com/cs/project/103/point-derave-plany