0

Žádné produkty v košíku.

INVAZE

INVAZE

Galerie Trafačka ve spojení s The Chemistry Gallery a Galerií Ferdinanda Baumanna připravily na tento víkend nový festival jménem INVAZE.

Invaze se koná tři dny ve třech galeriích na třech místech v Praze: 20. 21. a 22. Srpna 2010. Umění, které zde bude prezentováno, je zážitkové, interaktivní, invazivní. Uvidíte několik výstav, kde se videoart snoubí s interaktivními instalacemi, performancí, a nástěnnou malbou. Proběhne panelová diskuse na téma Identita, dílna Grafitti, workshop opensourceových technologií a jejich propojení s videem. Diváci mohou navštívit umělecké ateliery, koncerty, multimediální komposice, projekce, prezentace, setkat se osobně s umělci všeho druhu nebo se prostě jen pobavit na párty 21Srpen. Více informací na www.invaze.tk.


INVAZE

20.-22.8.2010

Trafo galerie, Kurta Konráda 1, Praha 9 (zast. tram Ocelářská)

The Chemistry Gallery, U Kanálky 4, Praha 3

Galerie Ferdinada Baumanna, Štěpánská 36, Praha 1


Pátek 20.8.2010

15:00 | Trafačka

INVAZIVE GRAPHIX, Graffiti workshop s prezentací
Sprejerská legenda a spoluautor festivalu NAMES Michal Škapa aka Tron povede workshop, kde se dozvíte o historii a vývoji nejen českého streetartu. Naučíte se rozlišovat techniky a používat různé sprejerské pomůcky.Určeno pro malé i velké. Vhodné pro rodiče s dětmi.Vlastní spreje pokud možno ssebou.V průběhu workshopu bude vznikající kolektivní obraz volně převádět do hudby DJ Stevie Weenie a Miki Diskjockey.

17:30 | Trafačka

Prezentace na téma identita, identifikace a ochrana soukromí v ČR.
Mgr. Filip Pospíšil, Ph.D.Mgr. Petr Kučera nabídnou prezentaci o elektronických pasech, občankách, nebo zdravotních a dalších průkazech.

19:00 | The Chemistry Gallery

Vernisáž Kokoro Power.
Nové kresby a malby Losangeleské streetartové legendy Chase. Zazní electro set od DJ Sergeie. Těšte se i na pestrou paletu pití na baru!

20:00 | Trafačka

Volná hudební party pod taktovkou DJ ROXOR.


Sobota 21.8.2010

15:00 | The Chemistry Gallery

Prezentace a živá ukázka tvorby losangeleské streetartové legendy Chase.

Pokračuje se performativní procházkou na vernisáž v Galerii Ferdinanda Baumanna.

17:00 | Galerie Ferdinanda Baumanna

Vernisáž instalace slovenského umělce Mario Chromého.

19:00 | Trafačka

Dvojitá vernisáž Space Invaders a Invasive Identity.

Výstava Space Invaders v kurátorství Petra Hájka způsobí invazi street artu do prostoru Trafo galerie.

Umělci: Nick Zipper, Damien Mitchell, Leviatan, Chase, Louis, Matej Olmer, Tron, Point, Obic

Výstava Invasive Identity v sobě zahrnuje spektrum uměleckých forem i způsobů vyjádření. Kombinuje v sobě tema Identity s tematem Invaze.Výsledek je zachycen v různých formách jako je malba, objekt, video-art, performance, nebo interaktivní audiovizuální instalace.

Umělci: Antena, Zemene, Novák, Valderon, Pernicky, Mikulastik, Wolfchen, Smejkalova, Mikulas, Petr Skala, Pavla Malina, Elisa Haugh, Veronika Slamova, Lady Gaby , Johana Střížková, Yves De Goyon, Linda Mikolašková, Amanitas, Underground city XXI

Kurátorka: Darina Alster

20:00 | Trafačka

21. srpen párty!
Hlavní festivalový večer se odehraje jako oslava svobody, kolektivní transformace temné minulosti osudového data 21. srpna, invaze umění do života.

Live: Michal Cabowitz, Like she, Antena, Marius Konvoj, You Kill Me, Deus Ex Machina, Martin Alačam + Christoph Pajer, DJ ROXOR, Mario + Helena Chromý, Reverent Dyk Dj a Mel na Všechny Hajzly
Performance: Lady Gaby and dRegs


Neděle 22.8.2010

15:00 | Trafačka

Panelová debata na téma Identity.

Hosté: Lady Gaby (GE), Lenka Klodova (CZ), Radim Labuda (SK), Denisa Violet (CZ), Karim Talaat (CA), Adam Borzič (CZ), Ivan Štampach (CZ), Milan Mikulaštik (CZ)

20:00 | Trafačka

Koncert Martina Alačama s Christophem Pojerem.

Později už jen Soup Jam Session s brněnskou kapelou Mel na Všechny Hajzly.

[jwplayer config=”mp3″ mediaid=”386″]

Odkazy:

http://invaze.tk
http://thechemistry.cz
http://g-f-b.tumblr.com

INVAZE